3 lutego 2015

Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych

Agencja Ochrony Marco zabezpiecza imprezy masowe różnej wielkości – od kameralnych imprez rodzinnych do dużych wydarzeń sportowych i koncertów. Działamy na terenie całego kraju zapewniając kompleksową obsługę imprez. Z nami możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

Ochrona imprez masowych to złożony proces dlatego zabezpieczenie wydarzenia dzielimy na kilka etapów. Postaramy się po krótce wyjaśnić kluczowe aspekty zabezpieczenia imprezy masowej.

Plan i dokumentacja imprezy masowej

Plan zabezpieczenia imprezyPierwszym etapem jest konsultacja z klientem i stworzenie planu zabezpieczenia imprezy. Ochrona imprez masowych regulowana jest przez prawo dlatego dokumentacja zabezpieczenia tworzona przez nas jest w pełni zgodna z normami wynikającymi z Ustawy o ochronie imprez masowych i spełnia wszelkie wymogi stawiane przez odpowiednie organy np. Policję, która wydaje pozwolenie na organizację imprez masowych. Dokumentacja pozwala również już na wstępie określić możliwe zagrożenia występujące podczas imprezy.

Zabezpieczenie wydarzenia

Ochrona imprez masowychOchronę imprezy możemy rozpocząć już od montażu imprezy (np. rozkładania sceny, ogrodzeń itp). Ochrona samego wydarzenia jest w pełni kompleksowa – począwszy od momentu wejścia uczestników (bramki), poprzez kierowanie ich w wyznaczone miejsca (sektory), ochrona głównego miejsca wydarzenia (scena, boisko) aż po sprzęt itp.. Ochrona imprezy to również zapewnienie bezpiecznego wyjścia uczestników z wydarzenia dlatego zapewniamy bezpieczne wyście uczestników imprezy.

Monitoring i łączność

Łączność radiowaNasi pracownicy podczas imprezy masowej wyposażeni są w krótkofalówki dzięki czemu komunikacja z poszczególnymi zespołami ochrony przebiega szybko i sprawnie. Pozwala to również na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia. Ochrona imprez masowych często wymaga szybkiego reagowania i zmiany planu działania. Dzięki nowoczesnym systemom łączności jesteśmy w stanie zapewnić zabezpieczenie imprezy na najwyższym poziomie.

Obsługa monitoringuNasi pracownicy mają również doświadczenie w obsłudze monitoringu. Od kilku lat obsługują monitoring podczas imprez masowych organizowanych na stadionie miejskim w Gnieźnie.

Usługi dodatkowe

Obsługa medyczna imprezyJako usługę dodatkową oferujemy zabezpieczenie medyczne imprezy. Ochrona medyczna obejmuje zarówno personel medyczny jak i karetkę pogotowia. Personel medyczny posiada duże doświadczenie w obsłudze imprez masowych.

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest lista osób i instytucji które nam zaufały dostępna tutaj.

Dodaj komentarz