Prezentacja drużyny Start Gniezno i koncert Grzegorza Hyżego

14.02.2015 roku mieliśmy przyjemność zabezpieczać prezentację drużyny Start Gniezno na sezon 2015 połączoną z koncertem Grzegorza Hyżego. W święto zakochanych Prezydent Miasta Gniezna przygotował dla mieszkańców wiele atrakcji. Impreza pierwotnie miała się odbyć na stadionie miejskim przy ulicy Wrzesińskiej (obecnie mieści się na nim lodowisko) ale z uwagi na niekorzystną aurę przeniesiono ją na gnieźnieński rynek. Imprezę rozpoczął o godzinie 17:00 zespół UFLY. Po godzinnym występie przyszedł czas na główne atrakcje. O godzinie 18:15 rozpoczęła się prezentacja drużyny żużlowej Start Gniezno na sezon 2015. Zaprezentowano niemal wszystkich zawodników z kadry zespołu. 0 godzinie 20:00 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru – Grzegorza Hyżego.

Agencja Ochrony Marco zabezpieczała teren wokół sceny oraz pilnowała porządku w wyznaczonych przez organizatora strefach. Ochrona takich imprez jest utrudniona przez otwartość miejsca jak i brak biletowania. Jednak wykorzystując nasze wcześniejsze doświadczenia związane z ochroną imprez na gnieźnieńskim rynku mogliśmy optymalnie zaplanować rozstawienie ludzi jak i zabezpieczyć teren imprezy.

Po prezentacji drużyny żużlowej byliśmy również obecni na balu charytatywnym organizowanym przez Start Gniezno. Byliśmy tam zarówno jako zabezpieczenie imprezy jak i jako gość.

Obie imprezy były bardzo udane. Ochrona takich wydarzeń to sama przyjemność.