22 lutego 2015

Realizacje

2015

Koncert Grzegorza Hyżego i Prezentacja drużyny Start Gniezno

W Walentynki mieliśmy okazję zabezpieczać koncert Grzegorza Hyżego oraz prezentację drużyny Start Gniezno na gnieźnieńskim rynku. Więcej o tej realizacji na naszym blogu.

2014

Mimo rozpoczęcia działalności rok 2014 był dla nas bardzo intensywnym okresem w którym realizowaliśmy ochronę wielu imprez. Poniżej przedstawiamy krótki wykaz wybranych imprez które mieliśmy przyjemność zabezpieczać. Realizacje te były bardzo różnorodne. Zapraszamy również do zapoznania się z rekomendacjami od naszych kontrahentów.

Żużel – Nice PLŻ – Carbon Start Gniezno

W roku 2014 zabezpieczaliśmy wszystkie mecze żużlowe Carbon Startu Gniezno w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Zabezpieczaliśmy również wszelkie treningi, sparingi oraz zawody młodzieżowe.

Urząd Miasta Gniezna

Współpracowaliśmy również z Urzędem Miasta Gniezna. Sztandarową imprezą są coroczne Dni Gniezna w ramach których odbywają się różne imprezy plenerowe. W 2014 roku na finał Dni Gniezna zagrał Kamil Bednarek. Dzień wcześniej odbył się XII Bieg Europejski oraz koncert zespołu Video.

XII Bieg Europejski

W ramach współpracy z GOSiR Gniezno zabezpieczaliśmy trasę XII Biegu Europejskiego z finałem na gnieźnieńskim rynku.

MOK Gniezno

W ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie zabezpieczaliśmy wiele zabaw i imprez plenerowych organizowanych w Gnieźnie. W ramach imprez plenerowych zabezpieczaliśmy m. in. Koronację Królewską, której towarzyszą walki wojów, turniej łuczniczy, życie w dawnej osadzie, pokazy rzemiosła średniowiecznego.

Dom Kultury Trzemeszno

Współpracujemy również z Domem Kultury w Trzemesznie. Zabezpieczaliśmy zabawy i imprezy plenerowe – wśród nich Dni Trzemeszna 2014. W ramach dni Trzemeszna odbyły się koncerty zespołu Bayer Full oraz Sylwii Grzeszczak.

Gmina Gniezno

W 2014 roku zabiezpieczaliśmy Dożynki Gminy Gniezno.

Gnieźnieńska Noc Kabaretowa

W 2014 roku na stadionie miejskim przy ul. Wrzesińskiej 25 odbyła się I Gnieźnieńska Noc Kabaretowa. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność. Wystąpili m. in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret Skeczów Męczących.

“Impresariat” Dariusz Sułkowski

Współpracowaliśmy również z Agencją Artystyczno-Promocyjna “Impresariat” Dariusza Sułkowskiego. Największą imprezą zabezpieczaną dla impresariatu była niewątpliwie I Gnieźnieńska Noc Kabaretowa.

Inne agencje

Współpracowaliśmy także z innymi agencjami ochrony. Były to Agencja Ochrony “Taurus” oraz Agencja Ochrony “Waluta”. W ramach współpracy z firmą “Taurus” mieliśmy okazję brać udział w zabezpieczaniu meczów T-Mobile Ekstraklasy w Bydgoszczy. Braliśmy również udział w zabezpieczaniu meczu derbowego Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra.